Skanska Property Poland ma w realizacji projekty biurowe na 450 tys. m2

12 stycznia 2018, 14:08Warszawa, 12.01.2018 (ISBnews) - Skanska Property Poland realizuje obecnie projekty biurowe obejmujące łącznie 450 tys. m2 powierzchni, wynika z komunikatu spółki.

"Do tej pory biurowa spółka Skanska dostarczyła na polskim rynku ponad 400 tys. m2 nowoczesnej przestrzeni biurowej. Wszystkie aktualnie realizowane projekty biurowe dostarczą kolejne 450 tys. m2. Po raz pierwszy biurowa spółka Skanska osiągnęła w Polsce sześciocyfrowy wynik pod względem wynajętej powierzchni biurowej" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała również, że po rekordowym 2017 r. zmienia podział regionalny i kompetencyjny, żeby jeszcze lepiej dostosować się do tempa rozwoju swojego biznesu biurowego w Polsce. Zmiany w strukturze firmy obejmują zespół zarządzania projektami biurowymi oraz zespół wynajmu. Pierwszy z nich koordynuje działalność deweloperską w wyznaczonych regionach, drugi jest odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni biurowych.

"Jeszcze nigdy tak dużo nie budowaliśmy i nie wynajmowaliśmy. Zmieniamy naszą strukturę, aby lepiej wymieniać się wiedzą i bardziej efektywnie realizować przyjętą strategię rozwoju na siedmiu największych rynkach w Polsce" - powiedział dyrektor zarządzający Arkadiusz Rudzki, cytowany w komunikacie.

Zgodnie z nową strukturą, w zespole projektów biurowych powstaną dwa regiony projektowe: północny, który obejmuje inwestycje w Warszawie, Trójmieście i Łodzi oraz południowy, który obejmuje Wrocław, Kraków, Poznań i Katowice, podano także.

Skanska Property Poland jest deweloperem budynków biurowych. Działa w Polsce od 1997 roku. Firma jest obecna na siedmiu rynkach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Trójmieście.

(ISBnews)

Autor: ISBnews

Zalogowanie do serwisu ekonomicznego analizy.bgzbnpparibas.pl
z Twojej obecnej przeglądarki nie jest możliwe.
Użyj nowszej wersji.

Pobierz teraz rekomendowaną przeglądarkę
i korzystaj w pełni z serwisu.
firefox firefox