Kontakt

Dariusz Winek

Główny Ekonomista Banku

dariusz.winek@bgz.pl

Paweł Radwański

Strateg rynku obligacji / Ekonomista

pawel.radwanski@bgz.pl

Piotr Popławski

Analityk walutowy / Ekonomista

piotr.poplawski@bgz.pl

Artur Kowalczyk

Analityk sektora bankowego

artur.kowalczyk@bgz.pl

Monika Orłowska

Koordynator zespołu analiz sektorowych non-agro

monika.orlowska1@bgz.pl

Martyna Dziubak

Analityk sektorowy non-agro

martyna.dziubak1@bgz.pl

Michał Koleśnikow

Kierownik wydziału ds. analiz sektorowych

michal.kolesnikow@bgz.pl

Marta Skrzypczyk

Koordynator zespołu analiz sektora rolno-spożywczego

marta.skrzypczyk@bgz.pl

Anna Kitala

Analityk sektora rolno-spożywczego

anna.kitala@bgz.pl

Monika Drążek

Analityk sektora rolno-spożywczego

monika.drazek@bgz.pl

Mariusz Dziwulski

Analityk sektora rolno-spożywczego

mariusz.dziwulski@bgz.pl

Informacja Banku BGŻ BNP Paribas

Informacja dla klientów Banku BGŻ BNP Paribas*

801 321 123

Infolinia dla połączeń z zagranicy*

+48 22 566 99 99

* Opłata za połączenie według cennika operatora.

Zalogowanie do serwisu ekonomicznego analizy.bgzbnpparibas.pl
z Twojej obecnej przeglądarki nie jest możliwe.
Użyj nowszej wersji.

Pobierz teraz rekomendowaną przeglądarkę
i korzystaj w pełni z serwisu.
firefox firefox